TR
EN
AR

Hakkımızda

ELEKTROPARK,2008 Yılından beri metal plastik kimyasal kablo sanayi suni deri,ayakkabı tabanı,kauçuk,yapıştıcı ve boya gibi farklı sektörlere plastik hammaddelere depolama satış pazarlama ofisine sahip türk firmasıdır.Müşteriye yüksek kalite standartları çerçevesinde özel çözümler üreten bir firmadır.

Kurulduğu ilk günden beri kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden çalışan elektropark,kimyaevi hammadde konusunda dünya lideri olan tedarikçilerle başladığı faaliyetlerini,yeni kurduğu ortaklıklarla ürün çeşitliliğini artırarak sürdürmektedir.Türkiye'de kendi sektöründe en çok distrinitörlüğü bulunan firmadır.Bakü'de satışını yaptığımız markalar şunlardır;

AkdenizKimya,Petkim,İlkeÇelik,ErciyesÇelik,Deva Granul Plastik Sanayi,Plastan Plastik Sanayi,Kimteks,Derkim,Yıldız Kolor,Sisan,Color Polyone,Gemciler Metal,MMK Metal,GürFil,Belgin Madeni Yağlar ve Türkiyenin önde gelen bir çok firması..

ELEKTROPARK kalite ve hizmet anlayışının en önemli temel taşı doğaya ve insan sağlığına gösterdiği özendir.Bu anlayışla çalışmalarını sürdürmekte olup,hem kendi çalışanlarının sağlığını korumakta hem de çevreye gösterdiği özen ile sorumluluklarını yerine getirmektedir.

İnsan kaynaklarına yaptığı yatırım,değişime ayak uydurabilme yeteneği ve kurduğu güçlü iletişim ağları sayesinde yapısını sürekli geliştirmekte,pazar payını büyütmekte ve çalıştığı sektörlerin sayısını arttırmaktadır.

Kazan-Kazan-Kazan prensibiyle hareket eden ELEKTROPARK,başarısını ve liderlik konumunu,yerli ve yabancı müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kaliteye bakış açısıyla sürekli kılmayı hedeflemektedir.

0 (212) 221 35 54
Perpa Ticaret Merkezi
B Blok Kat. 6 No. 260
Okmeydanı
İstanbul / TÜRKİYE
Kampamyalarımızdan haberdar olmak için e-mail adresinizle kaydolun!